Şubat 2022 En İyi Android Uygulamaları

89
Şubat 2022 En İyi Android Uygulamaları

ES File Manager | File Explorer

Android platformundaki en temiz ve en kullanışlı dosya yöneticisi. Dosyaları Wi-Fi ve Bluetooth, ftp, uygulama yükleme/silme/yedekleme, dosya sıkıştırma veya zip arşivi açma yoluyla aktarın ve elbette sd karttaki dosyaları yönetin, vb. Eksik olan tek şey rar/7zip’i açmıyor, onun için de androzip uygulaması var.

GOOGLE PLAY DOWNLOAD


PicSay – Photo Editor

Eğlenceli ödüllü fotoğraf editörü. Resimlerinizi renklendirin ve metin baloncukları, başlıklar, grafikler ve bozulma gibi efektler ekleyin. Hepsi eğlenceli, sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzde. Bu ücretsiz Lite sürümüdür, PicSay Pro’yu satın alın ve tonlarca ekstra araç, efekt, stil, çıkartma ve daha fazlasını elde edin. WhatsApp, Facebook, Instagram veya cihazınıza yüklediğiniz herhangi bir hizmeti kullanarak hızlıca düzenleyin ve paylaşın.

PİCSAY GOOGLE PLAY İNDİR

NoRoot Firewall

Uygulamalar nedeniyle internetiniz zayıfsa veya piliniz hızla bitiyorsa, internete bağlanmak için bu uygulamayı hangi uygulamaların kullanacağını seçebilirsiniz. Wifi ve mobil cihazlar için ayrı ayarlar yapabilirsiniz. İlk kurulumdan sonra uygulamanın sürekli internete bağlanmak istediğini göreceksiniz, bu yüzden bildirimleri sessize almanızı öneririm.

NO ROOT FİREWALL İNDİR GOOGLEPLAY

Hermit — Lite Apps Browser

 Telefonunuza yüklenen ve telefonunuzun hafızasında yer kaplamaya devam eden gereksiz uygulamalara kısayol atayarak telefonunuzun yükünü alır. Örneğin bu uygulamada twitter uygulamasını kısayol olarak atadığımızda ve giriş yaptığımızda twitter’ı bir tarayıcıdan açıyormuşuz gibi bir durum oluşturuyor ancak uygulamayı kullandığımızda programı kullandığımızda ki bu uygulamadakinden hiç bir farkı yok.Bu uygulama sayesinde neredeyse tüm sosyal medya ve haber uygulamalarını bu şekilde kullanmaya başladım. Telefonunuzda çok yer açarken uygulamanın ana sayfasından istediğiniz uygulamayı açabilir veya ana ekrana kısayol ekleyerek devam edebilirsiniz.

HERMİT GOOGLEPLAY İNDİR

SpotiFlyer

spotify, youtube, youtube müzik vb. Servisten müzik ve albüm indirmenize izin verir, örneğin sadece mp3 formatında. Bu, mp3 formatında müzik dinlemeyi sevenler için harika bir uygulama. Ayrıca uygulamanın android ile kalmayıp windows , ios , linux , MacOS platformları için versiyonları mevcut.

SpotiFlyer

GİTHUB SPOTİFLYER DOWNLOAD

SpotiFlyer GitHub Sayfası

Bitwarden Parola Yöneticisi

Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi ve şifrelerinizi saklamanın ve tüm cihazlarınız arasında senkronize edilmesini kolaylaştırmanın en kolay ve en güvenli yoludur.

Parola hırsızlığı ciddi bir problemdir. Kullandığınız web siteleri ve uygulamalar her gün saldırı altında. Güvenlik açıkları olabiliyor ve parolalarınız çalınıyor. Uygulamalarda ve web sitelerinde aynı şifreleri tekrar kullandığınızda bilgisayar korsanları e-postanıza, banka ve diğer önemli hesaplarınıza kolayca erişebilir.

BitWarden GooglePlay İndir

notepin – Notes in notification bar

Kısaca bildirimlerinize notlar ekleyerek hatırlamak istediğiniz önemli notları unutmanıza engel olacak uygulama.

notepin – Notes in notification bar GOOGLE PLAY İNDİR

Bir cevap yazın