SHIB COIN NEDİR ? DOGECOİN KATİLİ Mİ GELİYOR? | Tatlı bilgi

SHIB COIN NEDİR ? DOGECOİN KATİLİ Mİ GELİYOR?

SHIB COIN NEDİR ? DOGECOİN KATİLİ Mİ GELİYOR?

Shiba isimli yeni dogecoin gibi olan şaka amaçlı çıkarılan coin , yatırımcıların dikkatini çeken en son viral kripto para birimidir. Shiba nın şu anki fiyatı, son 24 saatte% 120’den fazla kazandıktan sonra yaklaşık 0,000032 $ ‘dır. Shiba coin’deki büyük artış, Elon Musk’un Saturday Night Live’a ev sahipliği yapmasının ardından Dogecoin fiyatının keskin bir şekilde düşmesinin hemen ardından geldi.

Shiba jetonunun ne olduğu ve şimdi Shiba coini nasıl satın alınacağı hakkında bilgi arıyorsanız, bu kılavuz tam size göre.

SHIB COİN nereden alınır: SHIB satın almak için en iyi kripto para borsaları

Shiba coin satın almanın ilk adımı, saygın bir kripto para borsası seçmektir. Shiba coin nispeten yenidir ancak en iyi kripto para borsalarından bazılarında satın alınabilir. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, Shiba satın almanın güvenli, emniyetli ve kolay olduğu iki borsa tavsiye etmektedir.

1. eToro

eToro, en hızlı büyüyen ve en popüler kripto para borsalarından biridir. Şirket, 15 yıldan daha uzun bir süre önce kuruldu ve son derece düşük ücretler, kullanımı kolay bir platform ve yatırım için sosyal bir unsur sunarak popülerlik kazandı.

2. Binance

Binance, 2017 yılında başlatılan bir kripto para borsasıdır ve kripto para birimi için şuan dünyanın en büyük borsasıdır. O zamandan beri, teklifini 130’dan fazla madeni para içerecek şekilde genişletti. Binance, 10 Mayıs saat 11:00 (UTC) itibarıyla, Türkiye saati ile 14:00’da kullanıcıların iki çift parite ile Shiba coin satın almaya başlayabileceklerini doğruladı: SHIB / BUSD ve SHIB / USDT.

Binance’den referanslı linkimle kayıt olup komisyondan faydalanabilirsiniz.

BİNANCE KOMİSYON İNDİRİMLİ KAYIT LİNKİ

Shiba Coin kripto parası nedir?

Elon musk çıktığı SNL programı öncesi Shiba hakkında tweet atmıştı.

Shiba, Elon Musk’ın Saturday Night Live’a ev sahipliği yapmasından önce% 300’den fazla arttığında yatırımcının dikkatini çekmeye başladı. Shiba Inu ve Dogecoin köpek şeklinde benzer bir maskotu paylaşırken, Shiba Inu kendisini “Dogecoin katili” olarak adlandırdı.

Shiba , bazı yatırımcılar için yeni olabilir, ancak platform oldukça ilginçtir ve gelecekte sunabileceği bazı potansiyel değerlere sahip olabilir. Shiba jetonu veya SHIB, merkezi olmayan bir değişim olan ShibaSwap’de listelenir ve teşvik edilir.

Shiba Inu’nun değeri yükselecek mi?

SHIB, köpek temalı Dogecoin’in popülaritesini artıran yeni bir jetondur. Büyük yatırımcıların özelliklerini takdir etmesi biraz zaman alabilir. Bu arada şirket henüz topluluğuna bir ürün yayınlamadı.

Shiba Inu’nun büyük dalgalanma yaşayabileceği de unutulmamalıdır. Yeni kripto para birimleri arasında bu beklenmekle birlikte, erken yatırımcılara ve spekülatörlere Shiba Inu’yu düşük bir fiyata satın alma imkanı veriyor.

Sosyal medya tepki veriyor

DOGE YAPILDI #SHIB BAŞLARKEN ÜZERİNDEKİ YENİ VİRAL PARASI OLDU, BINANCE SADECE BELİRTİ !!!- Raymond (@ Raymond09531826) 10 Mayıs 2021

En büyük çantamın shib olacağını hiç düşünmemiştim. 3 ay önce bunu bir olasılık olarak düşünmek bile küfür gibi görünüyordu. Devam et, hala satmıyorum- Inspector Rodriguez (@inspeector) 10 Mayıs 2021

MOON BABY’ye 0,00003 €! $ SHIB’yi vurduk 🌕🚀- SHIB ARMY 👊🚀 (@shibatoken_) 10 Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir