MultiVAC BlockChain  Nedir ? MTV Coin Detaylı Bilgi

295
MultiVAC BlockChain  Nedir ? MTV Coin Detaylı Bilgi

MultiVAC, tüm boyutlu parçalamaya dayalı, yüksek verimli esnek bir blok zinciri platformudur. Büyük ölçekli merkezi olmayan uygulamalarla entegrasyon için oluşturulmuş yeni nesil bir kamu blok zinciri platformudur.

MultiVAC, hesaplama, aktarım ve depolamadaki kapasitesini genişletmek için hız, verimlilik ve tüm boyutlu parçalama ile karakterize edilen dünyadaki ilk çözümü geliştiriyor. Ademi merkeziyetçiliği korurken ve güvenlikten ödün vermeden maksimum verimi gerçekleştirir.

MultiVAC , yakın geçmişte Smart Contract güncellemesi aldı.

Multi’ın vizyonu, büyük ölçekli ticari DApp’lerin ekosistemimize sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlamak, herkesin iş verimliliğini ve yaşam kalitesini iyileştirmek için blok zinciri uygulamalarını hızlı ve kolay bir şekilde kullanmasını sağlamak ve böylece güvenilir, adil ve uyumlu bir toplum yaratmaktır.

MultiVAC Çalışma Prensibi Nasıldır ?

Teoride, parçalama, kripto para birimlerinin işlemlerin işlenmesini hızlandırmasına izin verir. MultiVAC’ın özelliği, güvenlik, merkeziyetsizlik ve ağ ölçeklenebilirliği arasındaki dengeye odaklanmasıdır.

MultiVAC , Merkezi olmayan uygulamaların geliştiricilerine blok zinciri ayarları arasında bir öncelik seçeneği sunulacak bir projedir. Örneğin, oyun uygulamaları için ağdaki yüksek işlem hızı (ölçeklenebilirlik) daha önemlidir ve finansal uygulamalar için güvenlik daha önemlidir.

Esasen, proje dört teknoloji içerir:

 • VRF, işlemleri ve akıllı sözleşmeleri doğrulamak için rastgele düğümler seçmeye yönelik bir algoritmadır. Madencilerin gizli anlaşmalarını önler.
 • MVM, her düğümde çalıştırmak zorunda kalmadan ağ üzerinde akıllı sözleşmeler çalıştıran bir MultiVAC sanal makinesidir.
 • BISC, madencileri çalıştırmayı ve uygulamalar için düğüm sayısını ayarlamayı amaçlayan RISC-V tabanlı bir işlemci mimarisidir.
 • PoIE, madencileri ağda hile yapmayı ekonomik olarak kârsız hale getirmek için çok çalışmaya zorlayacak bir fikir birliği algoritmasıdır.

MultiVAC Projesinin Amacı Nedir ?

Multivac’ın vizyonu , büyük ölçekli ticari Dapp’lerin ekosisteme sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlamak , herkesin iş verimliliğini ve yaşam kalitesini iyileştirmek için blok zinciri uygulamalarını hızlı ve kolay bir şekilde kullanmasını sağlamak ve böylece güvenilir , adil ve uyumlu bir topluluk yaratmaktır.

MultiVAC Fiyatı ve Piyasa Değeri

MultiVAC ekosistemindeki MTV tokenin biz bu yazıyı yazarken fiyatı 0,007028 ABD dolarıdır.

Dolaşımdaki arzı 3.587.369.426 MTV olup  , marketcap değeri  25,223,048 ABD dolarıdır.

MultiVAC , Mainnet ağına sahip blok zinciridir.

MultiVAC ( MTV Coin ) Hangi Borsalardan Alınır ?

Multivac coin , KuCoin , gate.io , pancakeSwap , mexc borsalarında listelidir. Bu borsalara üye olup MTV coin’e sahip olabilirsiniz

 • Gate.io, 
 • KuCoin,
 • PancakeSwap (V2), 
 • MEXC,
 • DODO
 • BSC.

MultiVAC İnceleme ve Değerlendirme 8.6

MultiVAC Stake Yaparak Daha Fazla MTV Kazabilirsiniz

MultiVAC blok zinciri ağında mtv tokenlerinizi stake multivac ağınızda mtv ödülleri alabilirsiniz.Bunun için MTV tokenlerinizi Metamask cüzdanınıza göndermeniz gerekiyor. https://e.mtv.ac/staking.html adresine giderek cüzdanınızı bağlayarak MTV lerinizi stake edip “MultiVAC Mainnet” ağına gelen MTV ödüllerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. MTV ödüllerinizi görebilmek için MetaMask cüzdanınıza “MultiVAC Network” unu eklemeniz gerekmektedir.

MetaMask’a MultiVAc Mainnet eklemek için MultiVAC Network Bilgileri :

Network Name: MultiVAC Mainnet
New RPC URL: https://rpc.mtv.ac
Chain ID: 62621
Current Symbol: MTV
Block Explorer URL: https://e.mtv.ac

MultiVAC blockchain ağını cüzdanınıza eklemek için bu makaleden faydalanabilirsiniz.

MultiVAC BlockChain Ağının Artıları :

Bu token satışının Kucoin’e ek olarak başlatılması , kısa vadeli potansiyel mükemmel ve uzun vadelide umut verici olabilir.

Staking Özelliğinin mevcut olması , buradan gelen günlük ve hedefe ulaşılınca gelen token ödülleri.

TPS hızları.

NFT ve DeFi

MultiVAC ağındaki bir NFT

MultiVAC BlockChain 2022 Yol Haritası Yayınlandı

MultiVAC Topluluğu! Sabırla beklediğinizi biliyoruz. Uzun bir müzakereden sonra, önümüzdeki 2022 yılı için yol haritamız bu.

Ekosistem Yapısı:

 • Wrapped Token : Wrapped MTV token, daha fazla Defi uygulaması için eksiksiz bir altyapı sağlayacaktır.
 • MultiVAC Hackathon : Süper işlem gücü, farklı uygulama olasılıklarını çekme potansiyeline sahiptir. Yaratıcı geliştiricilerin bizi şaşırtmasını bekliyoruz.
 • Topluluk projeleriyle MTV.ART NFT Pazarı : 70’in üzerinde NFT projesi MTV.ART platformunu sabırsızlıkla bekliyor.
 • Ekosistem Hibe Programı : Harika geliştiricileri desteklemeyi ve MultiVAC üzerinde uygulamalar geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 • Fiat On-Ramp : Kullanıcıların MTV için fiat para birimlerini değiştirmelerine izin vermeyi bekliyoruz (bazı ülkelerle sınırlıdır).

Teknolojik Evrim:

 • Explorer Güncellemesi : MultiVAC, çeşitli farklı uygulamaları barındırmak için daha zengin özelliklere sahip bir gezgin sağlayacaktır.
 • MultiVAC Web3 Protokolü : MultiVAC, çeşitli uygulamalara hizmet etmek için yepyeni bir İnternet altyapısı olarak eksiksiz bir Web3 arayüz protokolü sağlayacaktır.
 • MultiVAC Ana Ağ Güncellemesi : MultiVAC, sürekli değişen blok zinciri dünyasına uyum sağlamak için sürekli olarak gelişecektir.
 • Mainnet Code Audit ve Mainnet Token Listing (MultiVAC ekibi tarafından tam olarak kontrol edilmez): Ana ağın her yinelemesinde birçok değişiklik olabilir. Kod denetimi, MultiVAC için önemli ve yapılması gereken bir iştir.

Ademi Merkeziyetçiliğin Misyonu:

 • Kişisel Düğüm İstemcisi : MultiVAC farklı olmaya mahkumdur. Adem-i merkeziyetçilik inananları burada birleşecek.
 • Pay Sahibi Oylama Mekanizması : MultiVAC, pay sahiplerinin MultiVAC ekosistemindeki önemli kararlarda oy kullanmasına izin verecek.
 • Uzun Vadeli Staking : Konsensüs düzeyinde uzun vadeli destekçiler için ödülleri artırın. Uzun vadeli destekçiler, MultiVAC ekosistemindeki en güçlü ve en sağlam güçtür.
 • MultiVAC Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (Birincil Aşama) : MultiVAC’ın bir katılımcısı, kurucusu ve karar vericisisiniz.

2022’yi MultiVAC yılı yaparken, önümüzdeki yolculuğumuzda bize katılmanızı dört gözle bekliyoruz!

Bir cevap yazın