GELECEĞİN MOBİL COİN’İ ! DENT COİN NEDİR ?

233
GELECEĞİN MOBİL COİN’İ ! DENT COİN NEDİR ?

DENT Nedir?

dent coin nasıl alınır

DENT, taşınabilir data için global değişim platformudur. Akıllı telefon kullanıcılarına, diğer bütün mamüller gibi taşınabilir verilerini satma, satın alma ve bağış yapma yetkisi verir. DENT’in geliştiricileri, her katılımcının taşınabilir trafiğini (ağ ve internet, arama vb.), diğer üyelere satabileceği bir alan oluşturma düşüncesine sahipti. Bu düşünce, dünya çapındaki taşınabilir aygıt kullanıcılarının 32 milyar dolarlık taşınabilir trafik satın aldığı ve bunun %15’inin yani bir diğer söyleyişle 4.8 milyar dolarlık kısmının kullanılmadan kaldığını bildiren, Cisco yönünden yayınlanan verilerden sonra oluştu.

DENT tasarı geliştiricilerinin hedefi, ileride şimdilik sahip olduklarından daha iyi koşullar elde etmek için, taşınabilir hizmet sağlayıcılarını etkileyebilmeyi sağlamaktır. Esasında, taşınabilir data son birkaç senede kıymetli bir gereksinim durumuna geldi. Dünyanın ilerlemiş ve az ilerlemiş mekanlarındaki insanlar için mühim bir meta olarak görülüyor. DENT ekosistemi vasıtasıyla kullanıcılar, kullanılmayan taşınabilir verilerini satın alabilmek, satmak ve bağış etmek için blockchain tabanlı bir platformda birbirleriyle ilişki kurabilirler.

DENT Coin Nedir?

DENT coin, dünyadaki taşınabilir data endüstrisini alt üst etmeyi söz veren bir kripto para birimidir. DENT coin, DENT Wireless LTD. firmasına bağlıdır. Şirketin hedefi, rastgele birinin Ethereum blockchain’i vasıtasıyla data satın almasına, bağış yapmasına ve satmasına müsaade sunarak taşınabilir bilgileri özgürleştirmektir. DENT coin bu pazarın merkezinde bulunmaktadır ve data piyasaları için kapsamlı bir mahalli para birimidir.

DENT, ETH(Ethereum) tabanına ait ERC-20 token’ıdır. Mobil paket ve veriler için ödeme uygulamak ve ödeme alabilmek için yahut kripto para birimi borsalarından birini kullanarak itibari para ile değiştirilebilmek için kullanmak mümkün. Başlangıçta 100 milyar adet token yaratılmıştır, şimdilik şayet dolaşımda 94 milyarın azıcık üstünde DENT token’ı var. Üç ayda bir de ilave token’lar pazara sürülmektedir.

DENT Nasıl Çalışır?

DENT’in tüketimi çok daha elverişli fiyatlı ve daha basittir. DENT, birkaç tasarı kullanarak internete erişimi kolaylaştırmaya yardım eder. Mobil kullanıcıların, hizmetleri için yalnızca DENT’i telekom sağlayıcılarına göndermeleri lazım olur. Ek olarak, data kullanıcılarının program üzerindeki bilgileri kolaylıkla aktarabilecekleri, satın alabilecekleri yahut satabilecekleri bir provizyon data paylaşım topluluğu sağlanacaktır.

DENT Ekibi

DENT projesi Dent Wireless Limited yönünden geliştirilmiştir. Tero Katajainen, şirketi 2014 senesinde kurdu. Diğer kurucu ortaklar Mikko Linnamaki ve Andreas Vollmer şayet 2017 yılının ortalarında işletmeye katıldı.

Tero Katajainen, şirketin CEO’su ve bunun yanı sıra DENT’teki bütün teknolojinin arkasındaki beyin olarak tariflenir. Daha evvela de çok sayıda İnternet girişiminin kurucu ortağı olarak vazife yapmıştır, ayrıyeten Elektrik Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Mikko Linnamaki, bir seri müteşebbis ve DOVECOT’un kurucu ortağıdır. Andreas Vollmer şayet taşınabilir aplikasyon geliştirme konusu ile ilgili 12 yıldan çok tecrübeye sahiptir. DENT, Hong Kong’dahi kurulmuştur, fakat bunun yanı sıra Singapur’dahi dahi bir büroyu vardır.

DENT’in ve DENT Coin’in Temel Değerleri

Dent, cep telefonlarını ve bunun yanı sıra akil telefonları kullanan insanlardan meydana gelen bir cemiyet geliştirmeyi hedefleyen yeni ve eşsiz bir sistemdir. Yaratıcıları bu projeye, token’la taşınabilir hizmetlerin sağlanmasını pozitif yönde tesir etmek hedefiyle başladı. Bu, ileride verilecek hizmetlerin şimdilik olmasından daha iyi halde olmasından iltimat etmek için atılan bir adımdı ve pekçok bireyin kripto para cüzdanlarına ilave etmek için DENT Coin’i satın almalarına niçin oldu.

DENT Coin ICO

DENT toplu satışı 11 Temmuz 2017’de başladı. İki hafta sürdü ve aşağı yukarı 4,3 milyon dolar topladı. O sırada 1 ETH, 400.000 DENT’e eşitti. Bu sebeple, 1 DENT ICO fiyatı 0.0006 dolar civarındaydı.

Dent Coin Madenciliği

Mimarisi gereği, bu kripto paranın madenciliği yapılamaz. Bunun yerine, bu paralar bir dizi bilindik borsadan satın alınabilir.

DENT Coin Fiyatı

DENT coin, Temmuz 2017’de meydana getirildi . DentCoin projesi, iyi bir fiyata başlatıldığı için o sene aşağı yukarı 4,5 milyon dolar toplayabildi. O vakitler 1 DENT, 0.0005 dolar değerindeydi. Bununla beraber, DENT’in fiyatı yalnızca bir hafta içerisinde %50’den çok düştü. Ekim 2017 münasebetiyle pazar kıymeti 3.467.736 dolardı.

Kaynak: nitrocdn

Coin’in fiyatında yaşanan en yüksek nokta, aşağı yukarı üç sene evvela yaşandı ve aşağı yukarı 0,093522 dolardı. Şu anda, DENT’in 100.000.000.000 Toplam Arzı ve 94.033.927.361 dolaşan Arzı vardır. DENT’in pazar kıymeti 1.536.888.524 dolar ve sahip olunan fiyatı 0.01535 dolar olarak tahmin ediliyor. Son 24 saatteki sahip olunan prosedür hacmi şayet 143.172.943 dolardır.

DENT SAMSUNG VE APPLE İLE ANLAŞMA İMZALADI !

dent apple ile anlaşma imzaladı

DENT Coin bundan sonra Samsung kripto para cüzdanına entegre olacak. Herhangi bir platformda DENT Coin satın alabilmek dilerseniz Samsung kripto cüzdanınıza bağlantı kurarak sahip olunan paralarınızdan ödeyebiliyorsunuz. Veya Dent Coin harcamanız gereken ahenkli bir mağazada Samsung cüzdanınızı kullanabiliyorsunuz.

DENT: eSIM verisi & yükleme App Store’da – App Store – Apple

Dent Coin 1 Dolar’a Ulaşabilir Mi?

Şu anda, Dentcoin’in fiyatının 1 dolarlık bir sınıra ulaşabilmesi için bedel olarak yüzde 5000 yükselmesi gerekiyor. Telekom pazarına yoğunlaşan tek altcoin olduğu için, önümüzdeki senelerde bu sınıra ulaşma eğilimleri var. Blockchain kontrolüne dayalı olarak, coin’in 1 dolarlık sınıra vurması ve üstelik bu türlü bir yükseliş olursa 1 Trilyon dolarlık bir pazar fiyatına sahip olma talihi dahi vardır.

Dent Coin Hangi Borsalardan Satın Alınır ?

Binance , HitBTC , KuCoin , Gate.io , OKex , BTX, Uniswap , BitBns vb.

Dent Coin Diğer Özellikleri Nelerdir ?

Dent Coin Whitepaper ( Proje bütün detayları ) : Buradan

İnternet Adresi : https://www.dentwireless.com/

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı bireylerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, şahsi yatırım kararlarından mesul tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance’de %5 komisyon iskontolu hesap açmak için tıklayın!

Diğer kripto para yazılarıma göz atabilirsiniz.

KRİPTO PARA YATIRIMI İÇİN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

NEM COİN (XEM) NEDİR? NEREDEN VE NASIL ALINIR?

Bir cevap yazın