Eski Akıllı Telefonlarınızı İP CAMERA Haline Getirin

69
Eski Akıllı Telefonlarınızı İP CAMERA Haline Getirin

Kenarda duran android eski telefonlarınızı bir ip camera haline getirmek istemezmisiniz.

Bir güvenlik kamerası veya bebeğinizi iş yerinden kontrol etmek için küçük bir sistem kurabilirsiniz. Tefonunuza sürekli wifi bağlantısı ve adaptör ile şarjdayken iş yerinden kesintisiz evinizi veya güvenliğini sağlamak istediğiniz yeri izleyebilirsiniz.

WardenCam Ev Güvenliği IPCam

Google play marketinde ücretsiz olarak indirebileceğiniz “WardenCam Ev Güvenliği IPCam” size ip camera yapma hizmeti sunuyor.

android telefonları ipcam yapmak ve kullanmak
wardencam ipcam uygulaması ile evinizi ofisinizden izleyin.

WardenCam GOOGLEPLAY LİNKİ

WardenCam APK

WardenCam İP CAMERA KURULUMU NASIL YAPILIR ?

WardenCam ip camera uygulamasını android telefonlarımızda kullanmak için uygulamayı iki android telefonumuzada yüklüyoruz.

Telefonlarımızın bir tanesi izlemek için kullanacağımız kamera diğeri ise takibini yapmak istediğimiz yere koyacağımız telefon.

İki telefonada ip camera programımızı kurduktan sonra aynı google hesabıyla giriş yapıyoruz hepsi bu kadar. Artık wifi weya 4g aracılığıyla dünyanın her hangi bir yerinden evinizi izleyebilirsiniz .

ANDROİD İP CAMERA NASIL YAPILIR ( WARDENCAM UYGULAMASI İLE ) VİDEO ANLATIMI

Eğer bir yerlerde toz toplayan eski bir akıllı telefon veya tabletiniz varsa, şimdi daha iyi bir seçeneğiniz var. WardenCam boştaki Apple ve Android akıllı telefon ve tabletleri siz dışarıdayken izleyebileceğiniz ev güvenlik kameralarına dönüştürüyor. Kargonuz geldi mi, siz yokken hırsız girdi mi, bebeğiniz napıyor, mu veya köpeğiniz ve kediniz ne yapıyor; hepsini öğrenmenize yardımcı oluyor.

Video gözetleme hiç bu kadar kolay olmamıştı. WardenCam’i iki telefona da kurun. Bir tanesi istediğiniz yerdeki kameranız ve diğeri de sizinle birlikte olan izleme cihazınız. Aynı Google hesabıyla giriş yapın, hepsi bu! Artık sevdiklerinize WiFi veya 3G/4G aracılığı ile dünyanın herhangi bir yerinden bağlı durumdasınız. WardenCam’in eşsiz hareket tespit özelliği ve Cloud entegrasyonuyla sürekli gözünüz izlemek istediğiniz şeyin üstünde olmasına gerek kalmadan kafanız rahat edecek.

TERCİH NEDENLERİ
– Android ve İOS destekleniyor
– Heryerde çalışır: WiFi/3G/4G LTE
– Hareket Tespiti ve Uyarı (Anlık ve Eposta)
– Bulutta Saklama
– Zamanlanmış Hareket Tespiti (gün ve saat)
– Ultra Yüksek Çözünürlüklü Video ve Ses

Bir cevap yazın