Devil May Cry 5’e Son Fragman

25
Devil May Cry 5’e Son Fragman

Tüm dünyada merakla beklenen Devil May Cry serisi yeniden geliyor. Yeni hikaye ve genç Dante ise hazırlanan özel bir video ile tanıtıldı. İşte o özel tanıtım videosu.
Uzun yıllardır konsol sahiplerinin en değerli oyunları arasında yer almış olan Devil May Cry serisi beşinci sürümü ile geri dönüyor. Önceki oyunların ardından tüm hikayeyi baştan ele almak isteyen Capcom, bizleri beklenmedik bir adım atarak kahramanımız Dante’nin gençlik günlerine götürüyor.
İlk yayımlanan videolardaki asi ve “fazlaca genç” Dante’yi gören hayranların haklı öfkesi sonrası oyun üzerinde değişime giden geliştirici firma, yeni bir video ile bizleri büyülemek istiyor.
CGI olarak hazırlanmış olan fragman görsel açıdan gözleri dolduracak kalitede. Oyunun demosunu oynayanlar tarafından beklenmedik şekilde iyi yorumlar alan “Devil May Cry” 15 Ocak‘ta konsollar ve 25 Ocak‘ta ise PC’ler için piyasada olacak.
Lafı fazla uzatmayalım ve sizi Devil May Cry’ın yeni sürümünün tanıtım videosu ile başbaya bırakalım. Videonun biraz kanlı olduğu uyarısını yapalım:

Kaynak: http://shiftdelete.net/devil-may-cry-5e-son-fragman-42145.html
Benzer Yazılar

Bir cevap yazın