Cere Network Nedir ? Cere Network Yorumları | Tatlı bilgi

Cere Network Nedir ? Cere Network Yorumları

Cere Network Nedir ? Cere Network Yorumları

cere network nedir

Cere Network Nedir ?

Cere Coin ( Cere Network) , NFT teknolojisi ve e-ticaretin geleceğini değiştirmeyi amaçlayan bir platformdur.

Cere Network, Palkadot Network ve Cosmos Network Project Joint Working Alliance üyesidir ve tüm kullanıcılar için güvenli bir merkezi olmayan ekosistem oluşturmak için çok çalışmaya devam etmektedir.

Ana kullanım, Cere madeni para ağındaki veri bulutu olacaktır. Kullanıcıların verilerini güvenli bir şekilde kişiselleştirebilmeleri ve gizlilik boyutunu maksimum seviyeye çıkarabilmeleri için bir veri bulutu geliştirilmektedir.

Cere Network ağındaki veri bulut sistemi, tüm sistemi kullanıcıya teslim ederek, kullanıcının kontrol seviyesini %100’e çıkarmaktadır.

Cere Network’ün kullanıcı kişisel verilerini işlemesi, müşteri veri gizliliği açısından oldukça başarılı olan Snowflake bulut sistemi ile birçok benzerlik taşımaktadır.

Ayrıca tüm kullanıcıların genel bilgileri market bölümünde herkese açık olarak sunulacağından, bu özel işbirliği ve ortaklığı mümkün kılmaktadır. Kendi merkezi olmayan veri bulut sistemini kullanan Cere Network, tescilli NFT platformunu da piyasaya sürecek.

Cere Network, benzersiz ve değişmez bir token olan NFT’yi de destekleyecektir. Öte yandan Cere Network ağ veri bulut sistemi, diğer NFT platformlarının altyapısını desteklemek için tak ve çalıştır uygulamaları geliştirmeye devam ediyor. Cere Network ayrıca, yıl sonunda piyasaya sürülecek olan NFT platformunu kullanıcılara sunmak için Plygon platformuyla işbirliği yapmayı taahhüt ediyor.

Cere Network Projesinde Neler Gerçekleştirdi

  • Cere Network açıkladığı yol haritasında şimdiye kadar yaptıkları geliştirmeler şu şekilde
  • ABD, Almanya, Hollanda, Belarus, Çin ve Hindistanda ekip ofisleri kurdu.
  • Veri bulutu sisteminin afa test platformunu yayınladı
  • Binance Labs, Republic, Ankr, Chainlink, Matic, Darwinia, Tidal ve Ren platformlarıyla ortaklık kurdu

Cere Network ve Binance Labs İlişkisi Nedir ?

Projeye yatırım yapanlar arasında Binance Labs, Fortune 500 gibi tanıdık şirketlerde bulunuyor.

Projemiz Filecoin’in gelecekteki rakibi olarak görülüyor ve ekibi silicon valley girişimcileri ile eski huobi yönetim kurulu üyelerinden oluşuyor.

Proje bir bulut veri projesi ve hali hazırda birlikte çalıştığı müşterileri mevcut yani öz geliri olan bir proje, buna ilaveten polygon tarafından 31 milyon dolarlık yatırım almış bir coin cere network. Buraya proje hakkında https://entrepreneur.com/article/380249 üzerinde çıkmış bir haberide iliştiriyorum.

Cere Network Güvenilir Mi ?

Cere Coin, Polkadot ve Cosmos blockchain altyapısını kullanan ve sıfırdan kodlayan bir şifreleme yapısı kullanır. Bu açıdan bakıldığında Cere Coin’in oldukça güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Cere Coin Nereden Alınır , Hangi Borsalarda Var ?

Cere Coin nasıl ve nereden alınır; Cere Coin şu anda KuCoin, Gate.io, Huobi Global, MEXC, ZT, AOFEX ve Hotbit borsalarında işlem görmektedir. Cere Coin ve Binance arasındaki ortaklık göz önüne alındığında, yakında Binance Exchange’de listelenecek.

Cere Coin Kaç TL ? Cere Network Kaç Dolar ?

Cere Network Coin fiyatı 1,73 TRY’dir. Cere Network coin son 24 saatte 3.17% değişim gösterdi. Cere Network coin günlük işlem hacmi 171.294.514 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 2794. sıradadır.

  • 1 Cere Coin Kaç Dolar; Cere Coin şuan $0,157938 USD’dir. Son 24 saatte 3.17% oranında değişti.
  • 1 Cere Coin Kaç TL; Cere Coin anlık fiyatı ₺1,73 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 3.17% değişim gördü.

Cere Network işletmelerin müşteri verilerini güvenli bir şekilde korumasını sağlayan bir blockchain sistemi. Toplam arzı 10 milyar adet olan coinimiz Solana ve Mina’dan sonra yatırımcıları en çok heyecanlandıran projelerden birisi oldu diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir